15007.
36. Closed major auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
14
Vámbéry Ármin: Vázlatok Közép-Ázsiából. Bp., 1877, Ráth Mór. V+1+385 p. Második kiadás. Aranyozott gerincű, könyvkötői félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány ceruzás bejegyzéssel, kissé kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.