150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Ezüst (Ag) 1986 Aranyozott ezüst miniszteri dÃsztÅ‘r kovácsolt acél kétélű pengével, tenyésztett gyöngy és féldrágakÅ‘ berakásos markolattal, zománcozott hüvellyel, a markolaton gravÃrozott felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti, bélelt műbÅ‘r tokjában, pengehossz: 16,5 cm, teljes hossz: 28,5 cm, bruttó 259 g, megkÃmélt szép állapotban.