50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Ezüst (Ag) bécsi, kézzel cizellált tubákos szelence, teknősbéka páncél berakással. Jelzett, apró kopásokkal, karcokkal. Súly: bruttó 96,44 g. Antique Austrian 935 Sterling Silver & Tortoise Shell Pill Box, Vienna mark.