30007.
36. Closed major auction
Gold coins and commemorative medallions
650 000 HUF
1 683,94 EUR, 1 857,14 USD
Ausztria 1915. 100K Au "Ferenc József" Bécs utánveret, jelzett Au keretben (érme: 33,87g/0.900, keret: 9g/0.750) T:1- felületi karcok / Austria 1915. 100 Corona Au "Franz Joseph" Vienna restrike, in hallmarked Au frame (coin: 33,987g/0.900, frame: 9g/0.750) C:AU surface scratches Krause KM#2819