Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 90
2490939
30257
36
24000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Baróthi Ádám (1945- ) 1989. "Bethlen Gábor 1580-1629" egyoldalas, öntött Br plakett, fa talpon (155mm) T:1- / Hungary 1989. "Bethlen Gábor 1580-1629" one-sided, cast Br plaque on wooden base (155mm) C:AU
24 000 HUF
2244999
30258
36
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1922. Kétoldalas bronz plakett Gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök portréjával "GVSTAVVS CAROLVS E COMITIB, S, MAJLÁTH DE SZÉKHELY EPISCOPVS TRANSSYLVANIENSIS 1897-1922 / IN MEMORIAM QVINQVELYSTRORVM IN CATHEDRA EPSICOPALI TRANSSYLVANIENSI FELICITER COMPLETORVM CLERVS DIOCECESANVS" (83x54mm) T:XF patina, ph / Hungary 1922. Double-sided bronze plaque depict...
12 000 HUF
2485721
30259
36
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (256,11g/79,5mm) T:1- kis ph. / Hungary 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója (For the 300th Anniversary of founding of the Péter Pá...
8 000 HUF
2488467
30260
36
Numismatics
Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Autó-Traktor Concours d'Élégance Budapest 1934" egyoldalas Br jármű jelvény "Berán N. Budapest Döbrentei u. 2." gyártói jelzéssel (52x91mm) T:1- apró patina / Hungary 1934. "Autó-Traktor Concours d'Élégance Budapest 1934" one-sided Br veichle badge, with "Berán N. Budapest Döbrentei u. 2." maker's mark (52x91mm) C:AU tiny patina
16 000 HUF
2488522
30261
36
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére" Br emlékérem (41mm) T:2 / Hungary 1936. "400th anniversary of Calvin's Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:XF
4 000 HUF
2490058
30262
36
14000
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1947. "Mihail Eminescu" kétoldalas öntött Br emlékérem (56g/60mm) T:1- / Hungary 1947. "Mihail Eminescu" two-sided cast Br medallion. Sign: Miklós Borsos (56g/60mm) C:AU
14 000 HUF
2489896
30263
36
22000
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) ~1958. "Csontváry érem" egyoldalas, öntött Br emlékérem hátlap variáció! (284,14g/~92mm) T:1- / Hungary 1958. "Csontváry medallion" one-sided cast Br medallion, reverse variation!. Sign.: Miklós Borsos (284,14g/~92mm) C:AU
22 000 HUF
2490046
30264
36
14000
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1958. "Egry József" egyoldalas öntött Br emlékérem (241,52g/89mm) T:2 / Hungary 1958. "József Egry" one-sided cast Br medallion. Sign: Miklós Borsos (241,52g/89mm) C:XF
14 000 HUF
2490477
30265
36
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1958. "Egry József" egyoldalas öntött Br emlékérem (215,81g/86-88mm) T:2 / Hungary 1958. "József Egry" one-sided cast Br commemorative medallion (215,81g/86-88mm) C:XF
5 000 HUF
2489833
30266
36
22000
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1959. "Önarckép, XII. hátlapi variáció" egyoldalas Br érem (72,10g/74mm) T:1- / Hungary 1959. "Self-portrait, 12th back variation" one-sided Br medallion. Sign.: Miklós Borsos (72,10g/74mm) C:AU
22 000 HUF
2489805
30267
36
14000
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Koncz János 1904-1937 / Koncz János Hegedűverseny Szombathely" kétoldalas, öntött Br plakett (187,27g/93mm) T:1- / Hungary 1977. "Koncz János 1904-1937 / Koncz János Hegedűverseny Szombathely" double-sided Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (187,27g/93mm) C:AU
14 000 HUF
2490053
30268
36
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Magyar Állami Operaház 1884-1984" kétoldalas öntött Br emlékérem (445g/100mm) T:0- / Hungary 1984. "Hungarian State Opera House 1884-1984" two-sided cast Br medallion. Sign: Miklós Borsos (445g/100mm) C:AU
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035