1911. "A Kereskedelemügyi M. Kir. Minister érme / Az 1911. évi Kassai Iparművészeti Kiállítás alkalmából" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (75,45g/60mm) T:2 kis patina, ph. / Hungary 1911. "A Kereskedelemügyi M. Kir. Minister érme / Az 1911. évi Kassai Iparművészeti Kiállítás alkalmából (Medallion of the Hungarian Royal Commerce Minister / In commemoration of the Industrial Art Exhibition at Kas...
1938. "Az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület / Esztergomi Közgyűlése Szent István Évében" Br emlékérem. Szign.: HA? (24,68g/40mm) T:2 / Hungary 1938. "The National Hungarian Mining and Metallurgical Association / The General Assembly in the Year of St. Stephen, Esztergom" Br commemorative medallion. Sign.: HA? (24,68g/40mm) C:XF
2019. "Magyar Pénzverő Zrt. 2019. / Látogatói érem" érvénytelenített (kettévágott) fém plakett (a két darab együtt 42,66g/60x40mm) + DN A Pénzverő látogatói érmének veretlen lapkája (42,67g/60x40mm) T:2 / Hungary 2019. "Hungarian Mint 2019. / Visitor Medal" invalidated (bisected) metal plaque (the two pieces together 42,66g/60x40mm) + ND unstruck plantchet the Visitor Medal of the Hungarian Mint (...