Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes... 1914-1915-1916" kétoldalas, ovális jelzett Ag medál. Szign.: Körmendi Frim Jenő (35,98g/0.800/54x33mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30. Honved Infantry Regiment 1914-1915-1916" double sided, oval hallmarked Ag medallion. Sign.: Jenő Körmendi Firm (35,98g/0.800/5...
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Osztrák, német, magyar színekben zászló alakú zománcozott, aranyozott bronz patrióta gomblyukjelvény hátoldalon "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" gyártói jeézéssel (19x23mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled, gilt bronze Austrian, German, Hungarian flag patriotic badge with makers mark "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" on the back (19x23mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Haditengerészeti zászló alakú zománcozott, aranyozott bronz patrióta jelvény hátoldalon "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" gyártói jeézéssel (17x23mm) T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled, gilt bronze navy flag patriotic badge with makers mark "GES GESCH KIEGSHILFS BUREAU" on the back (17x23mm) C:XF small enamel error
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Fe emlékérem, hozzátoldott füllel, mellszalagon. Szign.: Murányi Gyula (21mm) + 1915. Az Auguszta-Alap emlékérmekről szóló reklámlapja T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Commemorative Medal for the Victory at Krasnik" Fe commemorative medallion, medallion made from the material ...
1915. "Kárpáti győzelem 1915" zománcozott Br patrióta jelvény, hátoldalán "A Hadsegélyező Hivatal kiadványa" felirattal (29x27mm) T:1- / Hungary 1915. "Kárpáti győzelem 1915 (Carpathian Victory 1915)" enamelled Br patriotic badge, "A Hadsegélyező Hivatal kiadványa (Published by the Military Aid Office)" text on the reverse (29x27mm) C:AU
1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel, kardokkal" karikán jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, "HUW (Hans Ulbrichts Witwe)" gyártói jelzéssel T:2 kopott aranyozás Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross with a war decoration and swords" gilt Ag decoration hallmarked on ring, with ribbon, with "HUW (Hans Ulbricht's Widow)" makers mark C:XF worn gilding ...
1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Br kitüntetés hadiszalagon T:2- zománchiba, ph. / Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled Br decoration on wartime ribbon C:VF enamel error, edge error NMK 175.