1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2- ph., patina / Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" Ag decoration without ribbon and hallmark. Sign.: BERÁN L. C:VF edge error, patina NMK 436.
1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina/ Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" Br decoration without ribbon C:VF patina NMK 439.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán + 1941. a kitüntetés viselésére jogosító igazolvány, "Mkir1honv. táb.tű.o." bélyegzéssel T:2 / Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.: Berán + 1941. Bearer's ID with "Mkir1honv. táb.tű.o." stamping C:XF
1944. "Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Önkéntes Nemzeti Munkaszolgálata " zománcbetétes fém jelvény, hátlapon ferde rögzítőpántokkal (58x45mm) T:1-,2 / Hungary 1944. "Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Önkéntes Nemzeti Munkaszolgálata" badge with enamel inlay, on the back two oblique bands (58x45mm) C:AU,XF
Pogácsa István 1979. "1949-79" öntött Br plakett, amely a Jakovlev vagy Jak repülőgép egyik típusát ábrázolja, hátoldalán akasztóval és plüssborítással, illetve egy felirattal "Készült 5 példányban PI". (600g/140mm) T:2 / Hungary 1979. "1949-79" cast Br plaque, depicting a type of Yakovlev or Yak aircraft, with a hanger and felt cover on the back and an inscription "Made in 5 copies PI". Made by I...