1905. "Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905" jelzett Ag torna sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (15,79g/0.800/34mm) T:1- / Hungary 1905. "Küzjd és bízva bízzál / Magyar Tanulók Orsz. Tornaversenye 1905" hallmarked Ag Gymnastics commemorative medallion with "SGA" maker's mark (15,79g/0.800/34mm) C:AU
1907. "A Sportvilág versenydíja" jelzett Ag sport díjérem "R. II. 1907. XII. 22." gravírozással, "SGA" gyártói jelzéssel (18,54g/0.800/42mm) T:1- / Hungary 1907. "A Sportvilág versenydíja" Ag sports commemorative medallion with "R. II. 1907. XII. 22." engraving and "SGA" maker's mark (18,54g/0.800/42mm) C:AU
1928. "Ferencz Városi Torna Club" jelzett Ag emlékérem, hátlapon gravírozva "1928 Club-Bajn. I.". Szign.: Berán Lajos (33,14g/0.800/40mm) T:1- / Hungary 1928. "Ferencz Városi Torna Club" hallmarked Ag commemorative sports medallion, engraved on reverse "1928 Club-Bajn. I.". Sign.: Lajos Berán (33,14g/0.800/40mm) C:AU
1928. "A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja" ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése "BAJNOKSÁG LESIKLÁS 1. DÍJ 1928. I. 6." (73x48mm) + 1928. A Magyar Sí-Szövetség Versenydíja" ezüstözött fém sí sport díjplakett, hátoldalon tollal írt megjegyzése "BAJNOKI 2. DÍJ 1928. I. 6." (73x48mm) T:1-,2
1930. "C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" jelzett Ag labdarúgás sport emlékérem, "FM" gyártói jelzéssel (44,69g/0.800/51,5mm) T:1-,2 hátlapon felületi karc / Hungary 1930. "C. L. L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája)" hallmarked Ag footbal sports commemorative medallion, with "FM" maker's mark (44,69g/0.800/51,5mm) C:AU,XF
Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor" részben zománcozott Br jelvény, "Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei u.2." gyártói jelzéssel (57x58mm) T:1- / Hungary ~1930. "K.A.M.C. (Közép-magyarországi Autó- és Motor Club) - I. Nemzeti Nagytábor" partially enamelled Br badge, with "Berán Nándor Iparművész Budapest I. Döbrentei...