1900. "Budapesti Sport Club 1900" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: E.K. (Exner Károly?) (21,82g/0.800/46mm) T:1- / Hungary 1900. "Budapesti Sport Club 1900" hallmarked Ag sports medallion with "SGA" maker's mark. Sign.: E.K. (Károly Exner?) (21,82g/0.800/46mm) C:AU
~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" jelzett Ag díjérem "HP" beütéssel (3xklf), egyik hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) T:2 patina, szennyezett szalag
Hungary ~1900. 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" hallmarked Ag award medal with "HP" mark (3xdiff), one with "1928" scratch on the back (2x~16g, ~11g/0.750/39x37mm,43x35mm,29mm) C:XF patina, dirty ribbon
~1900. "Magyar Kerékpáros Szövetség" Ag díjérem fémjel nélkül, "HP" beütéssel, mellszalagon (egyiken nem hozzávaló mellszalag) (2xklf) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) T:1- patina / Hungary ~1900. "Hungarian Cycling Federation" Ag award medal without hallmark, with "HP" mark, with ribbon (one is with not own ribbon) (2xdiff) (16,08g, 13,68g/ 41x33mm, 30mm) C:AU patina
~1900. Részben aranyozott Ag kerékpáros díjérem fémjel nékül, "HP" beütéssel és "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (27,33g/53x44mm) T:1-,2
Hungary ~1900. Partially gilt Ag cyclist award medal without hallmark, with "HP" mark and with makers mark "HAWEL BP (27,33g/53x44mm) C:AU,XF
~1900. " 'Vándor Kedv' Kerékpárkör Budapest 1896" jelzett Ag díjérem "HP" beütéssel, aranyozott Br turulos függőn, hátlapon 1928-as évszám bekarcolva (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, érem: 38mm) T:2 patina
Hungary ~1900. " 'Vándor Kedv' Bicycle Society 1896" halmarked Ag award medal with "HP" mark, on gilt chain with Turul, on the back with "1928" scratch (br.: 28,85g/0.750/br.:93x62mm, medal: 38mm) C:XF patina
~1900. "Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet" jelzett Ag sportérem, "SGA" gyártói jelzéssel (12,56g/0.800/31mm) T:1-,2 / Hungary ~1900. "Ép testben ép lélek / A Budapesti III. kerületi Torna és Vívó Egyelet" hallmarked Ag sports commemorative medallion with "SGA" maker's mark (12,56g/0.800/31mm) C:AU,XF