17 000 HUF
Goebel Károly (1824-1899) festménye után kőbe rajzolta Engerth Vilmos (1818-1884) Pesten: Huszár-tábor. A Magyarországi Műegylet tagjainak 1867-68 évekre. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Nyomtatta J. Stonf's Bécsben. Üvegezett fa keretben, 44,5×73 cm. Ritka kőnyomat, a színes változat mellett ismert egy nem színes is! Lap jobb és bal szélén apró felületi sérüléssel.