10265. 36. Closed major auction Paintings and graphics
140 000 HUF
0 HUF
Aknay János (1949-): Csendélet, 1969. Olaj vászon, jelzett, restaurált. 80x60 cm. Nagyon korai, gyűjtői darab! / oil on canvas, signed, restored.
Photo of the item taken by : karap_norbert