55 000 HUF
18
Bálint Endre (1914 - 1986) Alak az éjszakában. Vegyes-technika, papÃr 24 x 15 cm Jelzett: Bálint. Ãœvegezett, kopott, fa keretben. Festészetére konstruktivista, szürrealista és absztrakt stÃlus jellemzÅ‘, de lÃrai alaphangját, szabad gondolattársÃtása közepette is megÅ‘rizte.