55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Balogh István (1890-1956): Erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 15,5×12 cm / István Balogh (1890-1956): Transylvanian landscape. Watercolour on paper, signed. Framed, 15,5×12 cm