10024. 36. Closed major auction Paintings and graphics
20 000 HUF
25
0 HUF
Barcsay Jenő (1900-1988): Kapuk, 1983. Szitanyomat, papír, jelzett és datált (1983 Barcsay), művészpéldány EA XIII/XV. számozással. Üvegezett fa keretben, 30×40 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf