180 000 HUF
466,32 EUR, 514,29 USD
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Döbbenet. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán "Bolmányi hagyaték" bélyegzővel és Gutmann Galéria, Bp. címkéjével. Üvegezett fa keretben, 62×31 cm / Oil on board, signed, with the artitst's estate stamp and Gutmann Galéria (gallery) label on the reverse, framed.