95 000 HUF
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Csónakoknál (Balaton). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 60x80 cm / iol on canvas, signed, with autogrpah description on the reverse, framed