10039. 36. Closed major auction Paintings and graphics
48 000 HUF
0 HUF
Czóbel Béla (1883-1976): Női portré. Kréta, papír, jelzett, lap alja kissé foltos és kissé sérült, 41,5×29 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert