65 000 HUF
168,39 EUR, 185,71 USD
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Történelmi jelenet, 1870 körül. Gouache, karton. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Karton jobb felső sarkában sérült, ábrázolást nem érintve. Sarkaiban kisebb hiányokkal. 26x67 cm