10183. 36. Closed major auction Paintings and graphics
26 000 HUF
17
0 HUF
Dobi Piroska (1929-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fa keretben, 52×70 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf