1 200 000 HUF
3 108,81 EUR, 3 428,57 USD
El Kazovszkij (1948-2008): Tájkép 2.... Zománcfesték, tempera, papír, jelzett. Párdarabja reprodukálva EK 1316 életmű katalógusszámmal. Lap kissé hullámos. Üvegezett fa keretben, 45×46 cm / Enamel painting and tempera on paper, framed.