130 000 HUF
336,79 EUR, 371,43 USD
Fóth Ernő (1934-2009): Dinnyés csendélet, 1960-as évek. Olaj, vászon. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével. Fa keretben. 50×70 cm