46 000 HUF
119,17 EUR, 131,43 USD
Franz Nowak (1885-1973): Csendélet. Olaj, falemez. Jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett, dekoratív historizáló stílusú keretben. 17,5x25 cm / Franz Nowak (1885-1973): Still life. Oil on wood. Signed. With the artit's stamp on the reverse. Framed with glass. 17,5x25 cm