10053. 36. Closed major auction Paintings and graphics
180 000 HUF
0 HUF
Gehrts, Carl (1853 - 1898) után Welber Samo: Megtérés. (Nagy Károly kora) Olaj, vászon. 60x83cm, dekoratív, korabeli, szecessziós keretben. Apró sérülések. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
Photo of the item taken by : nagy_andras