90 000 HUF
13
Gulyás Dénes (1927-2003): Tisztelet Brueghelnek, 1984. Olaj, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán Hollósy Galéria címkéjén feliratozott. Alumínium keretben. Bal felső és jobb alsó sarkában kisebb felületi sérülésekkel. 100×100 cm