160 000 HUF
414,51 EUR, 457,14 USD
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Ütközések II. Filctoll, tus, papír, jelzett. Hátoldalán R 67/94 életmű katalógusszámmal. Üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm