10215. 36. Closed major auction Paintings and graphics
38 000 HUF
0 HUF
Gyulai Lajos (1945-): Zászlók (cím nélkül), 2006. Olaj, fa. Jelzett a hátoldalán. Fa keretben. 40x37,5 cm. / Oil on wood, signed on the reverse, framed
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf