10057. 36. Closed major auction Paintings and graphics
150 000 HUF
32
0 HUF
Joachim Ferenc, Csejtei (1882-1964): Virágos kert. Olaj, vászon, jelezve balra lent (keret által kissé takarve). Reprezentatív, korabeli áttört díszítésű fa keretben, 70×100 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf