10209. 36. Closed major auction Paintings and graphics
22 000 HUF
0 HUF
Joseph Kádár (1936-2019): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben, 26,5×27 cm
Photo of the item taken by : tm