55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Károlyi Ernő (1923 -2016): Tihanyi Belső-tó (Balaton), 1960-as évek. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm