140 000 HUF
362,69 EUR, 400,00 USD
Kelemen Emil (1895-1975): Hegyvidéki táj (Erdély?), 1931. Olaj, vászon, jelzett. Javított. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 56x68 cm / Emil Kelemen (1895-1975): Landscape (Transylvania?). Oil on canvas, signed. Repaired. Framed, 56x68 cm