38 000 HUF
Kézdi Kovács László (1864-1942), 2 db mű: Orczy-kert (Bp.), 1884 november. Tus, akvarell, papír. Egyik jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. 2x29,5x23 cm