18 000 HUF
Klie Zoltán (1897-1992): Alkonyat. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, lánya Klie Anna Mária (1931-2013) aláírásával valamint a Festőművészek "Szinnyei-Merse Pál" Alkotóközössége bélyegzőjével. 19×24 cm