30 000 HUF
28
Kondor Béla (1931-1972): "A szelíd oroszlán megeszi a vad bárányt", 1965. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán próbanyomat III. pecséttel. Oeuvre katalógus szám: 1965/12 (ld.: Kondor Béla 1931-1972. Oeuvre-katalógus. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria, 113 o.). 23,5x11,3 cm. Üvegezett fa keretben, paszpartuval.