140 000 HUF
Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920): Őszi erdő. Olaj, vászon, kartonra ragasztva, jelezve jobbra lent. Dekoratív fa keretben. 42x59 cm. Oeuvre katalógus szám: 411 (Interneten lehívható: http://godolloimuzeum.hu/wp-content/uploads/2017/06/KKA_2016_OEUVRE-KATALOGUS.pdf) / Oil on canvas, glued on board, signed lower right. Oeuvre catalogue no.: 411 ( http://godolloimuzeum.hu/wp-content/uploads/2017/06/KKA_2016_OEUVRE-KATALOGUS.pdf)