850 000 HUF
Koszta József (1861-1949): Hazafelé tartó aratók (vázlat). Olaj, vászon. Jelezve jobbra középen. Dublírozva. Proveniencia: BÁV 60. képaukció (1983), 120. tétel. (hátoldalán aukciós címkékkel). Bényi László (1909-2004) festőművész, művészettörténész gyűjteményéből. Dekoratív, sérült fa keretben. 56×45 cm.