60 000 HUF
Kukán Géza (1890-1936): Sárdy Brutus festő, restaurátor arcképe, 1931. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti kiállítás Műcsarnok 1933 valamint 1931/32 műcsarnoki raglappal. Bal szélén kisebb felületi sérülésekkel. 80×60 cm. / Géza Kukán (1890-1936): Portrait of painter Brutus Sárdy, 1931. Oil on canvas, signed. With two exhibition labels on the reverse. With small damages on the left edge. 80×60 cm.