10196. 36. Closed major auction Paintings and graphics
130 000 HUF
0 HUF
Ladányi Imre (Ladányi, Emory) (1902-1986): Kollázs, 1980. Kollázs, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 36x53 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf