100 000 HUF
Marosán Gyula (1915-2003): Vörös táj. Olaj, vegyes technika, farost. Jelzett. Kisebb felületi sérülésekkel. 61,5×86 cm / Gyula Marosán: Red landscape. Oil, mixed technique on wood fibre. Signed. With smaller surface damages. 61,5×86 cm