10071. 36. Closed major auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Mendlik Lajos (1903-1985): Elegáns hölgy gyöngysorral, 1927. Akvarell, papír, jelzett. Korabeli, késő szecessziós üvegezett fa keretben, 58×40 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf