10267. 36. Closed major auction Paintings and graphics
40 000 HUF
0 HUF
Nádas Alexandra (1974-): Korlátok és keresztek VII., 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 4/6. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 85x34 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf