10093. 36. Closed major auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Nagy Gábor (1949-): Akció. Rézkarc, papír. Jelzett, próbanyomat "próba" jelzéssel. Hátoldalán címkén feliratozott, amelyen 1986 dátummal ellátott. Üvegezett fa keretben, 14,5x10 cm.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf