10245. 36. Closed major auction Paintings and graphics
40 000 HUF
0 HUF
Orosz istenszülő Jelikon, Orans, XIX. sz. második fele. Tojástempera, fatábla, sérült. Hátoldalán cirill betűs felirattal. 30,5x25,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf