10067. 36. Closed major auction Paintings and graphics
30 000 HUF
13
0 HUF
Papp Gábor (1872-1931): Hölgy vörös rózsával, 1912. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Dekoratív, korabeli antik, kissé sérült korabeli fa keretben. 91x81 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf