36 000 HUF
Podolyák Vilmos (1943-): Nagybányai részlet, háttérben a Szent István-torony. Olaj, karton, jelzett. Szecessziós, kissé sérült fa keretben. 39×49 cm / Vilmos Podolyák (1943-): Baia Mare, with the Turnul Sf. Stefan in the background. Oil on cardboard, signed. Framed. 39×49 cm