22 000 HUF
17
Rékassy Csaba (1937-1989): PálinkafÅ‘zde. Rézkarc, papÃr, jelzett. Rékassy Csaba autográf ajándékozási soraival Batári László (1920-1997) festÅ‘művésznek 1980-ból. Ãœvegezett, kissé sérült fa keretben, 27,5×37 cm