140 000 HUF
Rudnay Gyula (1878-1957): Lakoma. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 23. árverés (2003), 191. tétel. Dekoratív fa keretben. 42x59 cm. / Oil on canvas, signed lower right. Framed.