44 000 HUF
Szabó Vladimír (1905-1991): Festő és múzsája. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 35/100. Üvegezett keretben, 29×25 cm / Vladimír Szabó (1905-1991): Painter and his model. Coloured etching on paper, signed. Numbered: 35/100. Framed with glass, 29×25 cm