60 000 HUF
Szenes Fülöp (1863-1944): Kézdi-Kovács Lenke portréja, 1910-15 körül. Grisaille, akvarell, karton. Jelzett. Hátoldalán feliratozott. Proveniencia: Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976), Kézdi-Kovács Lenke testvére gyűjteményében és hagyatékában. 26x67 cm