38 000 HUF
Szentandrássy István (1957-2020): Torreádor és a szép hölgy. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 70×100 cm. / István Szentandrássy (1957-2020): Toreador and the beauty. Pastell on card board, signed. Framed with glass, 70x100 cm.